Корисні поради

Жіноча сумка саквояж. Як обрати?

   Мало хто знає, що прообразом сучасного респектабельного саквояжа є багажна сумка, виготовлена ​​з фрагментів старого килима. Сьогодні ж це, частіше за все, шкіряна сумка середнього розміру, яку використовують не тільки для подорожей, але і як для доповнення повсякденних і офісних костюмів.

Сумка в стилі бохо

   Молодий, але досить амбітний і темпераментний стиль бохо вже встиг захопити світ. Стиль бохо перевернув свідомість сучасної моди, поставивши з ніг на голову всі звичні принципи і канони. Поєднання непоєднуваного - це головна риса стилістики, і не закохатися в такий неординарний, універсальний і свавільний стиль просто неможливо! Вибираючи стиль бохо, мало правильно підібрати гардероб, адже такий напрямок не може обійтися без яскравих акцентів і співзвучних аксесуарів. Один з таких важливих елементів - сумки в стилі бохо - унікальний синтез яскравої оригінальності й практичності.

Як вибрати італійську сумку ?

   З давніх часів італійська мода вважається іконою стилю. Тому будь-яка італійська річ користується величезною популярністю, як серед жінок, так і серед чоловіків. Італійські сумки - це не просто звичайний аксесуар, це головний елемент стильного образу. У багатьох жінок в гардеробі не одна  і навіть не дві сумочки відомих виробників. Мати багато сумок - це не примха, це вимушена дія, так як для кожного образу  вечірнього, денного, вуличного або ділового необхідна нова сумка. Тому в гардеробі кожної жінки є, як мінімум п'ять сумок. 

Стильна червона сумка: як вибрати, з чим носити

Жіноча сумочка – один з найважливіших жіночих аксесуарів. Куди скласти всі потрібні дрібниці? Ну, звичайно ж, в сумочку! Сумка на кожен день повинна бути місткою, і при цьому не повинна нагадувати господарську авоську.