Корисні поради

Міжнародна виставка « Leather and shoes 2018»

З 23 по 26 січня 2018р. у м.Києві відбудеться 35 Міжнародна виставка « Leather and shoes 2018». Адреса виставки: Україна, м.Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15. Запрошуємо Вас відвідати стенд 1D12 нашої фабрики, де буде презентована колекція сумок ТМ « МІС» та ТМ «Vesson» «Зима-весна 2018». Пропонуємо безкоштовні запрошення на виставку.

ЧОЛОВІЧІ СУМКИ: Що в тренді 2017?

Чоловіча мода оновлюється не так швидко, як жіноча. І така позиція дизайнерів виправдана. Адже чоловіки більш постійні в плані речей і не готові міняти образ настільки часто. Проте, з настанням нового сезону стилісти створюють свої модні віяння. Чоловічі сумки не залишилися в стороні від змін. Всі новинки чоловічих сумок представлені в інтернет-магазині Mis.ua

Модні сумки 2018 року

Жіночі аксесуари постійно змінюються у відповідності з поточними трендами стилю, пропонованого провідними світовими дизайнерами. Модні сумки 2018 року рясніють розмаїттям форм, кольорів і стилів. Здається, дизайнери врахували побажання практичним всіх дівчат планети Земля, плюс додали до цього свою творчу фантазію. 
Для більшості жінок сумка – це особливий аксесуар, який може не просто підкреслити красу, стильність і елегантність образу, але і бути його головною родзинкою.

Як правильно вибрати сумку під вечірню сукню?

Кожній жінці хоча б раз у житті доводилося вдягати вечірню сукню, підбирати до неї туфлі і звичайно ж сумку. Щоб зробити це правильно, не обов'язково закінчувати курси стиліста або дизайнера, досить знати декілька простих правил. Щоб ваша сумочка гармонійно виглядала з обраною сукнею, прочитайте кілька наших порад, і ваш вечірній образ відзначать всі близькі та друзі.

Що таке жіночі клатчі?

Клатч - це маленька стильна сумочка-конверт. Дуже зручна річ. Ця сумочка спочатку була використана як аксесуар вечірнього туалету. Тому кожна модниця, повинна мати в своєму гардеробі сумочку клатч.