Корисні поради

Актуальні кольори сумок 2020

Підбирати відповідний образу варіант можна по-різному: з єдиної колірної гами, на основі контрасту або створювати total look на основі відтінку.

Тренд 2020: сумка-оверсайз

Одним з найголовніших «сумочних» трендів цієї весни дизайнери назвали сумки гігантського розміру або, як їх ще можна назвати - сумки-оверсайз. 

Трендові види сумок 2020 року

Одним з найулюбленіших і практичних аксесуарів багатьох жінок вважаються сумки. Вони виступають не тільки стильним завершенням образу, але і незамінним вмістилищем потрібних дрібниць.

 

Тренди весни 2020

Жіночі сумки здатні красномовно показати, наскільки їх володарка розбирається в моді і відповідає модним трендам. А тренди 2020 підготували для жінок безліч несподіваних сюрпризів. Жіночі сумки весна 2020 здивують всіх - вони дуже гарні і шалено круті.

Сумка-круасан — новий тренд весни 2020

Модні експерти стверджують, що взуття та аксесуари — важливий елемент гардеробу, який собливу увагу звертати на сумки, адже саме на них найчастіше дивляться відразу. Навесні нинішнього року 2020 пророкують новий тренд — сумку у формі кулінарного символу Франції. Невеликі сумки-круасани вже посіли почесні місця в колекціях світових брендів одягу.задати напрям всьому аутфіту.